Deklaracja dostępności
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Historia (serwis w przygotowaniu)


Baza lokalowa

Od 1 września 2006 roku siedzibą szkoły jest nowy obiekt przy ul. Kilińskiego 64, wybudowany w wyniku starań Starostwa Powiatowego w Płońsku z udziałem środków finansowych z Unii Europejskiej.

Szkoła dysponuje czterema pracowniami komputerowymi. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy zapewniając każdemu uczniowi indywidualną pracę na komputerze.

Zajęcia językowe z podziałem na grupy prowadzone są w salach wyposażonych w stanowiska odsłuchowe.

Centrum multimedialne i biblioteka - to miejsce gdzie uczniowie mają dostęp do tradycyjnych zbiorów bibliotecznych, jak również mogą wykorzystywać stanowiska komputerowe w celu pozyskania informacji z internetu.

W szkole znajdują się dwie wzorcowo wyposażone pracownie gastronomiczne, w których odbywają się zajęcia praktyczne dające młodzieży możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu kucharza lub technika żywienia.

Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się w pełnowymiarowej hali sportowe. Do dyspozycji uczniów jest również kompleks boisk Orlik - boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki.

Przedmioty przyrodnicze we wszystkich typach szkół prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli w klasopracowniach przedmiotowych. Dobre wyposażenie pracowni w sprzęt laboratoryjny i pomoce naukowe sprzyja lepszemu poznawaniu praw przyrody. Wielu absolwentów szkół średnich kontynuuje naukę na uczelniach wyższych w kierunkach przyrodniczych i technicznych.


WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2023/2024


Godziny pracy specjalistów


Harmonogram dostępności nauczycieli


Terminy praktyk na rok szkolny 2023/2024


Wykaz pracodawców zatrudniających młodocianych pracowników na rok szkolny 2023/2024


Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego ....
Raport o stanie zapewnienia dostępności ...
... czytaj więcej ...

Projekty:Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 672742 Unikalnych wizyt | AKTUALIZACJA: 4.07.2023 r.